Obchodní podmínky

Všeobecná ustanovení

Podáním závazné objednávky kupující potvrzuje akceptaci Obchodních podmínek, které jsou pro kupujícího i prodávajícího závazné. Společnost Drda Beads s.r.o. si vyhrazuje právo na základě změn právních předpisů České republiky Obchodní podmínky měnit. 

Objednávání zboží a potvrzení objednávky

 Zboží si kupující může objednat přímo v e-shopu, kde je též nutné udat objednací číslo, též prostřednictvím firemního e-mailového spojení na adrese info@drda-beads.cz. Potvrzení objednávky prodávající zašle kupujícímu e-mailem. V případě nejasností prodávající taktéž bude okamžitě kontaktovat kupujícího.

Ceny zboží

Veškeré ceny jsou uvedené včetně DPH 20%, minimální výše objednaného zboží není stanovena. Z uvedených cen svým zákazníkům nabízíme následující slevy:

Úhrada balného a poštovného

K zasílání zboží využíváme prověřených služeb České pošty, nejčastěji užívané sazby jsou dobírkou do 0,5 kg váhy zásilky při ceně 70,- Kč včetně DPH, popřípadě obchodní balík do ruky do 2 kg váhy zásilky při ceně 102,-Kč včetně DPH v případě platby před odesláním zásilky na účet prodávajícího. V případě zájmu kupujícího lze zvolit i požadovanou přepravní společnost.  V zájmu spokojenosti našich klientů balné není účtováno.

Dodací lhůta

Zboží je připraveno k odeslání do 2-4 pracovních dní od obdržení objednávky. V případě jakéhokoliv možného zdržení je o tom kupující ihned informován. V případě zájmu je možné zboží též vyzvednout přímo v sídle společnosti.

Provedení platby

 Dobírkou - zboží je po zabalení ihned odesláno

Bankovním převodem na účet č. 1367470257/0100 vedený u Komerční banky. Ihned po připsání částky na účet je objednané zboží expedováno kupujícímu.

Záruka a reklamace

Záruka na zboží je 24 měsíců. Případné reklamace budou vyřízené na základě individuální dohody mezi prodávajícím a kupujícím, v souladu s platným právním řádem, bez zbytečného odkladu. Reklamovat zboží nelze pouze v případě, že vada byla způsobena mechanickým poškozením, nebo neodbornou manipulací.

Speciální přístup

V případě, že kupující má zájem dále obchodovat s produkty prodávajícího a tudíž jeho objednávky jsou podstatně většího rozsahu, nabízíme těmto klientům speciální individuální přístup, při kterém budou stanoveny zcela odlišné cenové úrovně.